RusiNOVA

Atrybut kobiecości – piękne, gęste i zdrowe włosy

quote2

Atrybut kobiecości – piękne, gęste i zdrowe włosy

Szybkie tempo życia coraz częściej staje się przyczyną występowania nadmiernego stresu. Niestety ma on bardzo duży wpływ na kondycję naszego organizmu. W gabinetach kosmetologicznych Panie coraz częściej skarżą się na nasilone wypadanie włosów. Jest to problem, który niesie ze sobą wiele zmartwień, bowiem przerzedzenie włosów może wskazywać na problemy ze zdrowiem oraz być przyczyną wielu kompleksów i złego samopoczucia.

Jeśli stan zdrowia nie wzbudza zastrzeżeń, wówczas warto poszukać pomocy w gabinecie medycyny estetycznej.

quote2

Jak możemy pomóc?

Współczesna technologia ma dużo do zaoferowania. Istnieje wiele możliwości, które ułatwią nam walkę o zdrowie naszych włosów. Oto kilka z nich.

Mezoterapia – jest to zabieg, który polega na podaniu w skórę głowy bogatych koktajli odżywczych zawierających kwas hialuronowy, witaminy i inne cenne związki. Pobudza on uśpione cebulki, co w efekcie prowadzi do przyśpieszonego wzrostu włosów oraz pojawieniu się nowych pasm tzw baby hair. Cebulki po takim zabiegu są odżywione, a to pozytywnie wpływa na wygląd włosów.

Infuzja Tlenowa – zabieg polega na dostarczeniu w głębokie warstwy skóry aktywnych składników za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Skóra głowy po zabiegu jest dotleniona, a cebulki włosów odżywione. Infuzja Tlenowa ma jeszcze dodatkowy atut – działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. W związku z tym przynosi spektakularne efekty w leczeniu wstydliwych problemów takich jak łupież, łojotokowe zapalenie skóry oraz świąd skóry.

Osocze bogatopłytkowe – jest to zabieg podczas, którego wykorzystana jest krew własna pacjenta, co dodatkowo czyni zabieg bezpiecznym, bez możliwości wystąpienia niechcianych reakcji alergicznych. Po odwirowaniu pobranej wcześniej krwi, otrzymujemy osocze, które ma bardzo bogaty skład. (więcej o osoczu możecie przeczytać w poprzednim artykule tutaj . Zabieg ma zbawienne działanie na skórę głowy, silnie odżywia cebulki, redukuje wypadanie i łamliwość włosów oraz przyspiesza ich porost.