RusiNOVA

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej RusiNOVA to profesjonalny salon medycyny estetycznej i kosmetologii, który powstał z pasji do zdrowia i urody.

Jesteśmy nastawieni na harmonijne oddziaływanie wszystkich aspektów wpływających na zdrowie i urodę, dlatego prowadzimy całe spektrum działań prozdrowotnych, takich jak fitness i dietetyka, medycznych oraz kosmetologicznych.

Dbamy o Twoje Ciało i Ciebie pod okiem lekarzy i kosmetologów, indywidualnie dobierając najlepsze metody zabiegowe.

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach o sprawdzonej skuteczności i bezpieczeństwie oraz na urządzeniach o najwyższej renomie, posiadających certyfikaty medyczne.

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej, poszerzając bazę zabiegową i uczestnicząc w szkoleniach i kursach podnoszących nasze kwalifikacje.

Zadbaliśmy też o właściwą pielęgnację domową, która pozwala przedłużyć i wzmocnić efekty zabiegów kosmetologicznych i medycznych wprowadzając do oferty najwyższej jakości kosmetyki, których skuteczność potwierdzają badania kliniczne, a także służąc profesjonalnym doradztwem.

Staramy się, aby każdy poczuł się u Nas wyjątkowo i bezpiecznie.
Cenimy sobie profesjonalizm, miłą atmosferę i dyskrecję.

Zapraszamy

Nasz zespół

Wykonujemy zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Oferujemy konsultacje medyczne prowadzone przez lekarzy specjalistów i kosmetologów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i dyskrecję.

Maria Janyst Geborys cover

Maria Janyst Gęborys

lekarz medycyny
Specjalista Chirurgii Ogólnej, lekarz medycyny estetycznej ​

Więcej
Monika Matlawska

Monika Matławska

lekarz medycyny
dermatolog
 

Więcej