RusiNOVA

Fitness

Fitness to nie tylko rodzaj gimnastyki rekreacyjnej ale też styl życia promujący własne zdrowie i sprawność fizyczną, intelektualną i emocjonalną. Nadrzędnym celem całej aktywności fitness jest „czuć się dobrze z samym sobą”.

W Klinice Medycyny Estetycznej RusiNOVA zajęcia fitness są prowadzone jako rozszerzenie oferty zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii.

Motto:
„Zrób ta Sama dla Siebie z moją pomocą – a zaczniesz żyć od NOVA”

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i profesjonalną trenerką Panią Elżbietę Wolff-Borek.

Elżbieta Wolff-Borek – Trenerka fitness, trenerka osobista. Absolwentka AWF Wrocław, licencja Master trener. Ukończyła wiele szkoleń zawodowych między innymi Step-Reebok I , II i III stopień, Crossfit-Life Fitness Academy i wiele innych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w renomowanych klubach fitness w Polsce oraz zagranicą.

care 2

Zapraszamy

Zajęcia odbywają się w grupach max. 12 osobowych, 3 razy w tygodniu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16.30 - 17.30

8.30 - 9.30

17.00 - 18.00

Zajęcia:

Opis zajęć:

Płaski brzuch - zajęcia ukierunkowana na brzuch i mięśnie core. Zróżnicowane ćwiczenia o zmiennej intensywności mające na celu spłaszczenie brzucha oraz ukształtowanie talii.
Step – program ćwiczeń na stepach( podestach) z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu takiego jak hantle, gumy oporowe. Na tych zajęciach usprawnisz, wzmocnisz ukształtujesz całe ciało.
Zdrowy kręgosłup – zajęcia na których poprawisz kondycję swoich pleców. Wzmocnisz mięśnie pozycjonalne, które utrzymują w zdrowiu kręgosłup. Jeśli odczuwasz ból pleców lub chcesz tego bólu uniknąć te zajęcia są dla ciebie.
Slimnastic – zajęcia o zmiennej intensywności. Ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe z użyciem hantli i gum oporowych.