RusiNOVA

LASER FOTONA

LASER FOTONA ma szerokie zastosowanie w dziedzinie medycyny, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Jest to wielofunkcyjny system laserowy składający się z dwóch długości fal lasera Nd: Yag o najbardziej jednorodnej penetracji termicznej dla głębokich zabiegów, bez uszkodzenia powierzchni skóry i Er: Yag z najwyższą absorpcją w ablacyjnym i nieablacyjnym leczeniu powierzchniowym.

Technologia FOTONA VSP umożliwia pracę na szerszym zakresie trybów leczenia od milisekundowych impulsów, przez intensywne napromieniowanie obszaru skóry, po bardzo długie impulsy w delikatniejszym leczeniu większych obszarów. 

WSKAZANIA:

Rumień, zamykanie naczynek, redukcja trądziku i blizn potrądzikowych, usuwanie blizn, usuwanie rozstępów, usuwanie przebarwień, usuwanie znamion barwnikowych, odmłodzenie skóry, EndoLifting FOTONA 4D, Resurfacing skóry, ablacyjne i nieablacyjne odmładzanie skóry, zabiegi pełne i frakcyjne, brodawki, laserowe leczenie łysienia.

Endolifting Fotona 4D– zabieg oparty na innowacyjnej technologii czterech trybów zabiegowych w jednej procedurze.

  1. EndoLifting® polega na stymulowaniu fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny poprzez nagrzewanie tkanek w jamie usnej. Procedura wpływa na zagęszczenie struktury skóry właściwej, a widocznym efektem jest ujędrnienie i wygładzenie skóry, a także wypełnienie bruzd i zmarszczek.
  2. Frac3® (frakcjowanie 3D)- tryb terapii nieablacyjnej, który wytwarza trójwymiarowe mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze, stymulując włókna kolagenowe. Uszkodzenia te powstają znacznie głębiej, niż występuje to w metodzie klasycznego frakcjowania ablacyjnego, przez co możliwe jest uzyskanie mocniejszego efektu ujędrnienia skóry, a także zmniejszenia zaskórników, czy poprawy struktury i barwy naskórka.
  3. Piano® superdługi jednorodny impuls, który ogrzewa skórę właściwą bez wysokich, początkowych skoków temperatury w naskórku. Procedura wpływa na stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co wpływa na ujędrnienie i napięcie skóry.
  4. Superfacial™ dopełnienie wcześniejszych procedur 4D, czyli peeling laserowy (zimna ablacja), polegający na odparowaniu warstwy naskórka bez wywołania efektu termicznego. Procedura wykańcza zabieg odświeżając i wygładzając skórę.

W zależności od zastosowanych parametrów i stopnia wrażliwości skóry, po zabiegu FOTONA 4D, mogą wystąpić objawy takie jak: zaczerwienienie, pieczenie, tkliwość, obrzęk, złuszczanie naskórka

Okres rekonwalescencji wynosi 5-10 dni.

foton 2 2022

Zapraszamy

Poniedziałek, Wtorek, Środa

Czwartek, Piątek

Sobota, Niedziela

9.00 - 17.00

12.00 - 20.00

Nieczynne

EFEKTY: