RusiNOVA

Masaż

Novość w Klinice Medycyny Estetycznej RusiNOVA

W naszej ofercie dostępny jest masaż.
Jest to świetny sposób na poradzenie sobie ze stresem i napięciem oraz zniwelowaniem różnego rodzaju bólu.

Dla urody proponujemy masaż KOBIDO– japoński rytuał piękna w którym rozluźniamy mięśnie głębokie twarzy i ujędrniamy skórę.
Masaż Kobido jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a w połączeniu ze składnikami aktywnymi zawartymi w kosmetykach użytych do masażu, możemy ją również intensywniej odżywić.

Masaż Kobido składa się z kilku etapów. Najpierw wykonywany jest demakijaż, następnie głęboki masaż relaksacyjny drenaż oraz lifting twarzy. Masaż kończy akupresurą.


Dedykowany osobom poszukujących różnych metod odmłodzenia swojego wyglądu, z jednoczesną poprawą kondycji swojej skóry.

Polecamy również masaż gorącymi kamieniami – odprężający i relaksujący, poprawia przepływ energii w naszym organizmie, neutralizuje zmęczenie i doprowadza do równowagi między ciałem a duszą.

Masaż gorącymi kamieniami jest to połączenie masażu klasycznego z gorącymi kamieniami bazaltowymi.

Masaż Gorącą Świecą intryguje, zaskakuje oraz obezwładnia zmysły niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. Taki jest właśnie masaż wykonywany świecą składającą się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych.
 
Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromatowi pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Masaż z wykorzystaniem świecy to najnowszy światowy trend.
 Masaże wykonywane są przez Alicję Salamon–Gulka  – Pani Alicja to technik masażysta z 6 letnim doświadczeniem

Nazywam się Alicja Salamon-Gulka i jestem  masażystką.

Od ukończenia 2-letniej  szkoły masażu w roku 2016 pracuje w zawodzie. Swoje doświadczenie jako masażysta zdobywałam po przez udział różnych projektach sportowych takich jak półmaratony, a także pracę w hotelach takich jak Hotel Fado, Pałac Jugowice oraz Hotel Piotr SPA&Wellness.

Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych (klasyczny, masaż ciepła świecą, gorące kamienie) 

Masaż Kobido – japoński lifting twarzy 

Oraz masaż typu Klasa Access Bars, jest to masaż, który za pomocą stymulacji 32 punktów energetycznych  na głowie ma za zadanie zredukować  stres. 

Zapraszamy do naszej Kliniki. Tutaj zawsze czaka na Ciebie profesjonalny personel, miła atmosfera i pyszna kawa 🙂

Alicja Salamon– Gulka

Zapraszamy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek, Piątek

14.00 - 16.00

9.00 - 14.00

9.00 - 14.00

12.00 - 20.00

MASAŻE:

Umawianie masaży – recepcja Klinika Medycyny Estetycznej RusiNOVA