RusiNOVA

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE-PRP – wampirzy lifting.

Zabieg w którym wykorzystuje się preparat krwiopochodny, otrzymywany z krwi własnej pacjenta, pozyskiwany podczas procedury odwirowania i odseparowania osocza bogatopłytkowego, które zawiera skoncentrowane czynniki wzrostu, komórki macierzyste i regeneracyjne, stymulując naturalne procesy odbudowy w skórze.

WSKAZANIA:

Fotostarzenie, zmarszczki, brak napięcia skóry, suchość skóry, niejednolity koloryt skóry, skóra trądzikowa, szara i ziemista cera, brak witalności skóry, rozstępy, cellulit, łysienie, alternatywa dla preparatów pozyskiwanych chemicznie, terapia uzupełniająca dla zabiegów laserem frakcyjnym ablacyjnym lub frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową.

Osocze bogatopłytkowe, jak i fibryna bogatopłytkowa to naturalne preparaty wykazujące wszechstronne działanie, bezpieczeństwo zabiegu z wykluczeniem ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej i niewielką inwazyjnością.

Preparaty można podawać na wiele okolic podczas jednego zabiegu, co wpływa na skrócenia czasu terapii i niższą cenę w porównaniu z innymi zabiegami.

card2 img

Zapraszamy

Poniedziałek, Wtorek, Środa

Czwartek, Piątek

Sobota, Niedziela

9.00 - 17.00

12.00 - 20.00

Nieczynne

EFEKTY:

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

Już pierwszy zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przynosi korzyści, jednak dla uzyskania pełnego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegowej minimum 3 zabiegów, która zostanie dobrana indywidualnie przez specjalistę.