RusiNOVA

PROFHILO

PROFHILO jest innowacyjnym preparatem odmładzającym, który stał się światowym trendem w terapii starzenia się skóry, a także został nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg wzmacniający skórę.

Ta molekuła młodości działa na skórę jak „miliony sprężynek”.

Dzięki zawartości najwyższej jakości naturalnego kwasu hialuronowego (aż 64mg stężenia w jednej dawce), wykorzystywany jest w bioremodelingu, czyli przebudowanie skóry. Tak więc PROFHILO, jest nie tylko wypełniaczem, ale w głównej mierze stymulatorem tkankowym.

Stworzony jest także w sposób nowej generacji sieciowania, co wpływa na brak wad chemicznej modyfikacji i działa na wielopoziomowej płaszczyźnie, odmładzając nie tylko skórę, ale również filar skóry, tkankę podskórną.

WSKAZANIA:

Utrata konturu twarzy, starzenie się skóry, utrata jędrności skóry, zmarszczki, bruzdy, opadające policzki, tzw. „chomiki”, suchość skóry.

nastrzykiwanie 2 2022

Zapraszamy

Poniedziałek, Wtorek, Środa

Czwartek, Piątek

Sobota, Niedziela

9.00 - 17.00

12.00 - 20.00

Nieczynne

EFEKTY:

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

Efekty widoczne są już po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu, ze względu na wolno uwalniającą się z preparatu molekułę młodości. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się przeprowadzenie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. Utrzymują się one od 1 do 1,5 roku i w tym okresie warto wykonać zabieg przypominający.