RusiNOVA

Zmiany skórne

quote2

Zmiany skórne

Zmiany barwnikowe nie należą do rzadkości, każda osoba może znaleźć na swoim ciele pieprzyki czy brodawki. Wielu osobom towarzyszą także zmiany takie jak tłuszczaki, włókniaki, kaszaki czy kępki żółte. Bardzo często są one przyczyną wielu kompleksów i braku akceptacji. Znamiona najczęściej dzielimy na dwa rodzaje: wrodzone i nabyte. Te pierwsze towarzyszą nam od urodzenia i nasilić się mogą w pierwszych latach życia oraz w okresie dojrzewania. Znamiona nabyte pojawiają się na zdrowej skórze, a za ich przyczynę uważa się szkodliwe promieniowanie słoneczne.

Z pewnością zadowolenie wzbudza fakt, że postęp medyczny tak bardzo się rozwinął iż umożliwia on usunięcie takich zmian. Pamiętajmy jednak, że wszelkie anomalie skórne, które wzbudzają niepokój należy obowiązkowo skonsultować z lekarzem dermatologiem, który obejrzy je pod dermatoskopem oraz dobierze najlepszą metodę w pozbyciu się ich.

quote2

Jak my możemy pomóc?

Jedną z możliwości jakie oferuje nam rynek technologiczny jest laserowe usuwanie zmian skórnych. Umożliwia to Laser Fotona – bezkonkurencyjny lider na rynku wśród laserów. Energia zawarta w wiązce światła lasera sprawia, że zmiana zostaje stopniowo odparowana. Dzięki małemu rozmiarowi wiązki, zabieg jest precyzyjny, mało inwazyjny i nie pozostawia nieestetycznych blizn. Dodatkową zaletą jest możliwość usunięcia większej ilości zmian podczas jednego zabiegu. Na efekty nie trzeba długo czekać, już po ok dwóch tygodniach skóra jest całkowicie zagojona.