RusiNOVA

Maria Janyst Gęborys

Lekarz medycyny

Maria Janyst Gęborys

Specjalista Chirurgii Ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2012r.
Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej uzyskała po złożeniu Państwowego Egzamin Specjalizacyjnego w marcu 2020r. Medycyną estetyczną i chirurgią kosmetyczną zajmuje się od 5 lat od 3 lat prowadzi gabinet MJ-Aesthetic w Kamiennej Górze. Ukończyła podyplomowe studia Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Odbyła liczne kursy na poziomie zaawansowanym oraz master w kraju jak i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging; członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Swoje doświadczenia w zakresie medycyny regeneracyjnej i estetycznej przekazuje innym lekarzom jako szkoleniowiec.

Interesuje się chirurgią rekonstrukcyjną, plasyczną, dermatochirurgią i chirurgią endokrynologiczną. Medycyna estetyczna to jej wielka pasja. Na co dzień łączy zdobyte umiejętności i wiedzę pracując w poradni chirurgii ogólnej oraz w gabinecie medycyny regeneracyjnej, estetycznej i anti-aging.

Maria Janyst Geborys

Zapraszamy

Poniedziałek, Wtorek, Środa

Czwartek, Piątek

Sobota, Niedziela

9.00 - 17.00

12.00 - 20.00

Nieczynne

O Lekarzu

Jest ambitna, skuteczna i oddana pracy. Prywatnie interesuje się wystrojem wnętrz i gotowaniem oraz siatkówką. Fanka motoryzacji. Kocha zwierzęta. Uwielbia wędrówki po górach, sport i czytanie książek przy dźwiękach ulubionej muzyki.

W swojej działalności leczniczej stawia na dobry kontakt z pacjentem i partnerską współpracę. Rozumie jak ważne jest dla Pacjenta poczucie bezpieczeństwa w czasie terapii. W medycynie estetycznej stawia na piękną naturalność, zdrowe starzenie i holistyczne podejście do pacjenta.