RusiNOVA

Zastrzyk piękna

mezoterapia iglowa 2

Z pewnością każdej osobie zależy na tym, aby jak najdłużej cieszyć się młodo wyglądającą skórą. Niestety pierwsze oznaki starzenia pojawiają dość szybko, ponieważ już po 25 roku życia. Z początku nie są one zauważalne gołym okiem, jednak w głębszych strukturach naszej skóry, a dokładnie w skórze właściwej, w tym czasie dochodzi do znacznego spadku produkcji kolagenu oraz elastyny, które odpowiedzialne są za jędrność i piękny wygląd naszej skóry.

Aby zapobiec procesom starzenia wprowadzamy do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju produkty, które mają na celu odżywić oraz nawodnić skórę. W wielu przypadkach takie działanie przynosi jednak niewystarczające efekty, ponieważ substancjom zawartym w kosmetykach nie zawsze udaję się przeniknąć aż tak głęboko w skórę.

Warto zatem skorzystać z oferty zabiegowej wielu salonów kosmetologicznych i udać się na zabieg mezoterapii igłowej, który zaliczany jest do profilaktyki anti-aging i dzięki któremu kompleksowo zadbamy o zdrowie naszej skóry.

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg wykonywany w gabinetach kosmetologicznych na całym świecie, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród klientów. Polecana jest w celu zwalczania pierwszych oznak starzenia się skóry, ale także w problemach takich jak drobne zmarszczki oraz sucha i odwodniona skóra, która wymaga intensywnego nawilżenia.

Podczas zabiegu, w skórę właściwą, aplikowane są składniki aktywne, dobrane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Dostarczane skórze bogate koktajle mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Substancje te działają przeciwutleniająco, odżywczo, regenerująco, a także nawilżająco. Mezoterapia zapewnia długotrwały efekt poprawy kondycji i jędrności skóry.

Jednak to nie wszystko, ponieważ mezoterapię możemy wykonywać również na owłosionej skórze głowy w problemach takich jak nadmierne wypadnie włosów, osłabienie ich kondycji oraz spowolniony wzrost pasm.

Aby cieszyć się długotrwałym i widocznym efektem należy wykonać serię składającą się z 3 zabiegów.

Nasza skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem.